Proszowice, 21.03.2017

Powitanie wiosny

Dzi¶ powitali¶my wiosnę. Od godz.9.00 degustowali¶my pyszne, pełne witamin ¶niadania, które w ramach akcji "Żyjmy zdrowo"- przygotowali uczniowie klas drugich. Od godz. 9.40 dla wychowanków Przedszkola nr 2 przygotowali¶my zajęcia plastyczno artystyczne, które poprowadzili uczniowie klasy IIA. Po drugiej godzinie lekcyjnej zebrali¶my się na sali gimnastycznej, gdzie wszystkich powitała pani dyrektor Maria Bielska- Kahan. Następnie zobaczyli¶my pokaz nagrodzonej I miejscem - prezentacji w konkursie "Różne oblicza Krakowa temat: Skrzydlate dusze kultury czyli kabarety i arty¶ci scen krakowskich" i program artystyczny.
Na zakończenie w programie artystycznym zaprezentowali się nasi go¶cie - uczniowie Zespołu Szkół im. B. Głowackiego.
Zapraszamy do fotorelacji .