Proszowice, 14.10.2015

Dzień Edukacji Narodowej i Święto Szkoły

Wczoraj obchodziliśmy Święto Szkoły i Dzień Nauczyciela. Najpierw spędziliśmy czas z wychowawcami rozwiązując test dotyczący Patrona Szkoły a później oglądaliśmy film "Misja Afganistan". Dużo emocji dostarczył konkurs na pojazd paramilitarny. Pierwsze miejsce zajęła w nim klasa II b, drugie miejsce klasa Id a trzecie klasa III b. O godz.12.00 rozpoczęła się część oficjalna, na której gościliśmy m.in. zastępcę burmistrza Panią Iwonę Latowską oraz emerytowanych nauczycieli. W części artystycznej grupa teatralna "Beata" wystawiła przedstawienie pt. "Szkolne sprawy". Scenariusz został napisany przez uczniów - rewelacyjnie spisali się aktorzy z klas: II a, II b i II c. Szczególne wyróżnienie należy się Oli Psicy, która bardzo dobrze odnalazła się w roli zarówno aktorki jak i reżyserki przedstawienia.