FESTIWAL NAUKI

2 czerwca po raz kolejny w naszym gimnazjum odbył się Fetsiwal nauki oraz dzień otwarty dla szóstoklasistów
Młodszymi kolegami zajęli się uczniowie pierwszych klas, zapoznając ich ze szkołą, m.in. poprzez prezentację multimedialną.
Wszyscy uczestnicy imprezy spotkali się na boisku, gdzie organizatorki urocztstości J.Książek i W.Kowalska przedstawiły osiągnicia gimnazjalistów w bieżącym roku szkolnym,zwycięzcom konkursów wręczono nagrody.

Laureatem konkursu przedmiotowego z historii został Jan Łakomy
Finalistami konkursów przedmiotowych:
Monika Gorczyca - fizyka, matematyka
Patrycja Szczesiul - j.angielski
Krzysztof Smach - historia
Tomek Pasternak - fizyka
Igor Popko - matematyka
Igor to także finalista ogólnopolskiego konkursu matematycznego

Na szcególne podkreślenie zasługują sukcesy szkolnych siatkarek zrzeszonych w klubie "Pogoń Opatkowice". Uczestników uroczystości oprócz niezbyt łaskawego słońca rozgrzały popisy artystyczne: kabaret, cheerlederki i formacjatańca współczesnego.

Szóstoklasiści wraz ze swoimi przewodnikami brali udział w lekcjach otwartch, gdzie mieli możliwość wziąć udział w różnego rodzaju pokazach i doświadczeniach w ramach Festiwalu Nauki

Pełen emocji dzień zakończyły zawody sportowe.