ŚWIĘTO SZKOŁY

22 października nasza szkoła obchodziła swoje święto. Było ono tym bardziej uroczyste, iż w tym dniu oprócz ślubowania pierwszoklasistów, przemówiło wielu dostojnych gości. Wyjątkową atmosferę podtrzymywały także wręczane nagrody. Jedne były rozdawane uczniom za udział w różnych konkursach, inne zaś dla nauczycieli prosto z rąk pani dyrektor mgr Heleny Sadowskiej. Całą uroczystość zakończyło przedstawienie oparte na fragmentach utworu Adama Mickiewicza "Dziady", w wykonaniu uczniów z klas II. Po części oficjalnej przyszedł też czas na rozrywkę. Prezentacje komputerowe i pokazy broni wojskowej to tylko niektóre możliwości z jakich mogliśmy skorzystać. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie i jesteśmy wdzięczni tym, którzy w jakiś sposób przyczynili się do zastąpienia standardowych lekcji tymi właśnie uroczystościami.