OGNISKO INTEGRACYJNE

Dnia 14.09.2006 r. odbyło sie ognisko integrayjne. Uczesniczyły w nim klasy I wraz z wychowawcami. Miejscem spotnkania był stadion w Opatkowicach.
Celem wycieczki było nawiązanie nowych znajomości między pierwszoklasistami. Klasy zebrały się rano pod głównymi drzwiami szkoły i stamtąd przeszły do Opatkowic. Na miejscu czekali rodzice, którzy przygotowywali kiełbaski.
Wszyscy świetnie się bawili: Chłopcy grali w piłkę nożną, dziewczęta rozmawiały oraz kibicowały swoim kolegom.
Potem nadszedł czas na fotografie klasowe. Ale niestety ognisko dobiegało końca. Nikt nie chciał wracać do domu. Posprzątaliśmy po sobie i wymaszerowaliśmy do Proszowic. Jutro czekał już nowy szkolny dzień... Na ognisku wszystkim się podobało. Panowała przyjazna atmosfera.
Chielibyśmy, by takie ogniska były o wiele częsciej oranizowane. Było świetnie!!!!!!

tr>